Besplatna dostava po narudžbi preko 50 €

Chelsea opet pobjeđuje

Posted by jessica 15/11/2019 0 Comment(s) Shopping,

Nakon što je Chelsea doživio pad u otvaranju lige, Chelsea je kod kuće pobijedio Crystal Palace 2-0 i osvojio pobjednički niz u Premier ligi sa šest utakmica. Sve više navijača kupuje dresove kako bi se pridružilo timu koji ih podržava, a Chelsea je također treći na ljestvici s Leicester Cityjem koji ima iste bodove domaćih nogometni dresovi.

Chelsea je prvi dan preuzeo inicijativu, ali nije zabio u prvom poluvremenu. Obje strane nisu mogle napraviti iskorak u prvom poluvremenu te su u prvom poluvremenu postigle 0-0. Počelo je drugo poluvrijeme lake sporedne bitke, rookie Abraham, zabio prvi gol na utakmici. Navijači s Chelsea dres sve više ga cijene. U 79. minuti Pulišić je povećao prednost za Chelsea i popravio rezultat na 2: 0.

Nakon utakmice, Chelsea je ostvario 6 uzastopnih pobjeda.